
Writing set ALPHABET: consists of twist action ballpoint pen (black ink) and rollerball pen (black ink), supplied in gift box
| Colors: | white |
| Customs tariff number: | 9608 5000 000 |
| EAN: | 4035475051604 |
| Size: | 17,7 x 5,8 x 2,2 cm |
| Net weight: | 0.0650 kg |
| Gross weight: | 0.0700 kg |
| Carton weight: | 1.75 kg / 7.00 kg |
| PU: | 25 / 100 |
| Materials: | Aluminium |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |