
Kite to colour in ARTISTIC: with designs to colour in, incl. 4 differently coloured felt-tip pens
| Colors: | blue / white |
| Customs tariff number: | 9503 0095 900 |
| EAN: | 4035475076676 |
| Size: | 50 x 39 cm |
| Net weight: | 0.0350 kg |
| Gross weight: | 0.0470 kg |
| Carton weight: | 4.70 kg / 9.40 kg |
| PU: | 100 / 200 |
| Materials: | 190T Polyester |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |