
Powerbank BAMBOO ENERGY: suitable for smartphones and USB-powered devices, 2 USB ports, capacity: 10.000 mAh, incl. USB cable with USB Type-C plug (length approx. 30 cm), power indicator, on/off switch, powerful battery, input power: 5V/2A, output power: 5V/2A, operating indicator light
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 8507 6000 900 |
| EAN: | 4035475099927 |
| Size: | 14,7 x 7 x 1,7 cm |
| Net weight: | 0.1890 kg |
| Gross weight: | 0.2660 kg |
| Carton weight: | 6.65 kg / 13.30 kg |
| PU: | 25 / 50 |
| Materials: | Bamboo |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |