
Glass carafe with tumbler glass CALMY, tumbler glass may serve as a lid, capacity: approx. 500 ml
| Colors: | transparent |
| Customs tariff number: | 7013 9900 900 |
| EAN: | 4035475090412 |
| Size: | Ø7,5 x 17 cm |
| Net weight: | 0.2180 kg |
| Gross weight: | 0.2960 kg |
| Carton weight: | 14.80 kg |
| PU: | 50 |
| Materials: | Borosilicate Glass |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |