
Metal ballpoint pen CARBONIUM: with twist mechanism, real carbon finish, blue ink, delivered in case
| Colors: | black |
| Customs tariff number: | 9608 1092 000 |
| EAN: | 4040981103679 |
| Size: | 16 x 3 x 3 / 13,7 x 1 cm |
| Net weight: | 0.0300 kg |
| Gross weight: | 0.0600 kg |
| Carton weight: | 3.00 kg / 12.00 kg |
| PU: | 50 / 200 |
| Materials: | Brass |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |