
Charging cable CHARGE DISTANCE: to charge electronic devices, incl. 3 connectors (USB Type-C, Micro-USB, and Lightning®), length approx. 120 cm
| Colors: | silver |
| Customs tariff number: | 8544 4290 900 |
| Size: | 120 cm |
| Net weight: | 0.0310 kg |
| Gross weight: | 0.0370 kg |
| Carton weight: | 3.70 kg / 7.40 kg |
| PU: | 100 / 200 |
| Materials: | Metal / Polyester / Aluminium / Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |