
Smartphone holder CLICKER: bamboo holder with 4 clicky, mechanical computer buttons for stress relief
| Colors: | brown / white |
| Customs tariff number: | 4421 9100 000 |
| Size: | 7,9 x 6,6 x 3 cm |
| Net weight: | 0.0510 kg |
| Gross weight: | 0.0610 kg |
| Carton weight: | 3.05 kg / 12.20 kg |
| PU: | 50 / 200 |
| Materials: | Bamboo / Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |