
Glass storage jar CLICKY L with swing top and white silicone ring: to make preserves, pickled vegetables, or store food, pre-assembled lid, easy opening and closing, has many uses, capacity approx. 750 ml
| Colors: | transparent |
| Customs tariff number: | 7013 4200 000 |
| EAN: | 4035475091143 |
| Size: | Ø9,5 x 14 cm |
| Net weight: | 0.5700 kg |
| Gross weight: | 0.5710 kg |
| Carton weight: | 13.70 kg |
| PU: | 24 |
| Materials: | Glass / Iron / Silicone |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |