
COPPER CLIP paper clips in a jar: jar with metal lid, filled with 200 paper clips, large printing area for your logo on the lid
| Colors: | copper |
| Customs tariff number: | 8305 9000 000 |
| EAN: | 4035475085609 |
| Size: | Ø5 x 8,9 cm |
| Net weight: | 0.1800 kg |
| Gross weight: | 0.2000 kg |
| Carton weight: | 5.00 kg / 10.00 kg |
| PU: | 25 / 50 |
| Materials: | Glass / Iron |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |