
Foldable phone holder DESK MASTER : 360° rotatable, non-slip base, adjustable angle
| Colors: | anthracite |
| Customs tariff number: | 7326 9098 900 |
| Size: | Ø9 x 14 cm |
| Net weight: | 0.1150 kg |
| Gross weight: | 0.1520 kg |
| Carton weight: | 7.60 kg / 15.20 kg |
| PU: | 50 / 100 |
| Materials: | Carbon Steel |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |