
Desk set DESK MATE: convenient organiser with hole for ballpoint pen (incl. ballpoint pen with black ink), 5 different-coloured adhesive arrow blocks, 5 paper clips and groove for safe placing of smartphone
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 4421 9100 000 |
| EAN: | 4035475092102 |
| Size: | 19 x 8 cm |
| Net weight: | 0.1490 kg |
| Gross weight: | 0.1570 kg |
| Carton weight: | 6.28 kg / 12.56 kg |
| PU: | 40 / 80 |
| Materials: | Bamboo / Metal / Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |