
Writing set DOUBLE BAMBOO REVISED: consists of ballpoint pen with push mechanism and touchscreen tip (blue ink) and mechanical pencil, both writing instruments with elegant bamboo shaft
| Colors: | brown / silver |
| Customs tariff number: | 9608 5000 000 |
| Size: | 14 cm |
| Net weight: | 0.0190 kg |
| Gross weight: | 0.0420 kg |
| Carton weight: | 1.05 kg / 8.40 kg |
| PU: | 25 / 200 |
| Materials: | Bamboo / Metal |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |