
Stainless steel straw kit DRINK FRIENDLY: consists of 4 straws and brush for easy cleaning, inside environmentally-friendly cotton bag
| Colors: | silver |
| Customs tariff number: | 7323 9300 900 |
| EAN: | 4035475081519 |
| Size: | Ø0,6 x 21,5 cm |
| Net weight: | 0.0560 kg |
| Gross weight: | 0.0560 kg |
| Carton weight: | 2.80 kg / 11.20 kg |
| PU: | 50 / 200 |
| Materials: | Stainless Steel / Cotton |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |