
Salad bowl EAT HEALTHY: big stainless-steel bowl with bamboo lid, built-in salad servers held by magnets, capacity approx. 3 litres
| Colors: | silver / brown |
| Customs tariff number: | 7323 9300 900 |
| Size: | Ø24,5 x 12 cm |
| Net weight: | 0.6400 kg |
| Gross weight: | 0.9000 kg |
| Carton weight: | 5.40 kg |
| PU: | 6 |
| Materials: | Stainless Steel / Bamboo / Metal |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |