
Phone holder EXCHANGE: with USB hub, 2 USB A ports and 2 USB Type-C ports, in bamboo housing, cable length approx. 18,5 cm, combined USB A / Type-C input plug
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 8471 8000 000 |
| Size: | 10,5 x 4,6 x 1,7 cm |
| Net weight: | 0.0420 kg |
| Gross weight: | 0.0620 kg |
| Carton weight: | 3.10 kg / 12.40 kg |
| PU: | 50 / 200 |
| Materials: | Bamboo / Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |