
Boule set GOLIATH: consists of 6 metal balls, wooden ball and a red measuring thread, packed in a black nylon bag with zip
| Colors: | black |
| Customs tariff number: | 9506 9990 000 |
| EAN: | 4035475015293 |
| Size: | 22,5 x 15 x 7,5 cm |
| Net weight: | 4.5700 kg |
| Gross weight: | 4.6500 kg |
| Carton weight: | 18.60 kg |
| PU: | 4 |
| Materials: | Metal / Nylon |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 3 |