
Whiskey tumblers JIMMY'S DRINK: set of 2, timeless design, capacity approx. 300 ml
| Colors: | transparent |
| Customs tariff number: | 7013 3399 000 |
| Size: | Ø8,4 x 10 cm |
| Net weight: | 0.8000 kg |
| Gross weight: | 0.8500 kg |
| Carton weight: | 10.20 kg |
| PU: | 12 |
| Materials: | Glass |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |