
Double-walled bottle cooler KEEP IT COOL: suitable for bottles of wine and sparkling wine
| Colors: | silver |
| Customs tariff number: | 7323 9300 900 |
| EAN: | 4035475094137 |
| Size: | Ø12 x 19 cm |
| Net weight: | 0.4800 kg |
| Gross weight: | 0.6030 kg |
| Carton weight: | 14.47 kg |
| PU: | 24 |
| Materials: | Stainless Steel |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |