
In-ear headphones with universal charging cable LISTEN & CHARGE: 3,5 mm jack plug, cable length approx. 126 cm, in storage box in matching colour, with 2 charging connectors to charge electronic devices and smartphones, length approx. 28 cm, with carabiner
| Colors: | red |
| Customs tariff number: | 8518 3095 900 |
| EAN: | 4035475089713 |
| Size: | Ø6,5 x 3,5 cm |
| Net weight: | 0.0650 kg |
| Gross weight: | 0.0710 kg |
| Carton weight: | 3.55 kg / 14.20 kg |
| PU: | 50 / 200 |
| Materials: | Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |