
Pen set MANZONI consists of a ballpoint pen and fountain pen (with black refill) packed in an elegant gift box with aluminium plate
| Colors: | black / silver |
| Customs tariff number: | 9608 5000 000 |
| EAN: | 4035475025216 |
| Size: | 18 x 6,5 x 4 cm |
| Net weight: | 0.2100 kg |
| Gross weight: | 0.2260 kg |
| Carton weight: | 5.65 kg / 11.30 kg |
| PU: | 25 / 50 |
| Materials: | Brass |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |