
USB hub MULTIPLIER: in a bamboo case, 2 USB 2.0 ports and 1 USB Type-C port, cable length approx. 21,5 cm, combined USB A / USB C input plug
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 8471 8000 000 |
| EAN: | 4035475099934 |
| Size: | 29,8 x 2,8 x 1,2 cm |
| Net weight: | 0.0230 kg |
| Gross weight: | 0.0340 kg |
| Carton weight: | 1.70 kg / 3.40 kg |
| PU: | 50 / 100 |
| Materials: | Bamboo / Plastic / Aluminium |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |