
USB hub NETWORK: in aluminium housing, 2 USB A ports and 1 USB Type-C port, cable length approx. 20 cm, combined USB Type-A / Type-C input plug
| Colors: | silver |
| Customs tariff number: | 8471 8000 000 |
| Size: | 9,5 x 1,6 x 0,7 cm |
| Net weight: | 0.0230 kg |
| Gross weight: | 0.0320 kg |
| Carton weight: | 3.20 kg / 9.60 kg |
| PU: | 100 / 300 |
| Materials: | Aluminium / Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |