
Elegant desk set NOBLESSE: consists of ballpoint pen (with blue refill) and fountain pen with chequered pattern, packed in a gift box
| Colors: | black |
| Customs tariff number: | 9608 5000 000 |
| EAN: | 4035475027760 |
| Size: | 17,5 x 6,8 x 2,4 cm |
| Net weight: | 0.1680 kg |
| Gross weight: | 0.1780 kg |
| Carton weight: | 4.45 kg / 8.90 kg |
| PU: | 25 / 50 |
| Materials: | Brass |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |