
Ballpoint pen OREGON: with press mechanism, plastic shaft, with matt silver appliques under the clip as well as on clicker and tip, writing length approx. 800 - 1.000 m, black ink
| Colors: | black |
| Customs tariff number: | 9608 1092 000 |
| EAN: | 4035475098401 |
| Size: | 14,2 cm |
| Net weight: | 0.0080 kg |
| Gross weight: | 0.0090 kg |
| Carton weight: | 0.45 kg / 4.50 kg |
| PU: | 50 / 500 |
| Materials: | Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |