
Mini punch PAGE with built-in ruler (12cm) and 2 holes to file in a portfolio
| Colors: | red |
| Customs tariff number: | 8472 9080 000 |
| EAN: | 4035475097848 |
| Size: | 13 x 6,7 cm |
| Net weight: | 0.0260 kg |
| Gross weight: | 0.0270 kg |
| Carton weight: | 1.35 kg / 10.80 kg |
| PU: | 50 / 400 |
| Materials: | Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |