
Elegant pen set POET consists of a ballpoint pen and fountain pen with a rosewood body and gold shining decorations, packed in a wooden case
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 9608 5000 000 |
| EAN: | 4035475019840 |
| Size: | 17,3 x 5 x 2,4 cm |
| Net weight: | 0.1510 kg |
| Gross weight: | 0.1690 kg |
| Carton weight: | 1.69 kg / 16.90 kg |
| PU: | 10 / 100 |
| Materials: | Wood |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |