
Backpack PRAGUE: front pocket with zip, main compartment with zip and padded inner pocket for laptop or tablet, organiser with 4 pockets, 1 slip-in side pocket, padded grab handle, padded shoulder straps and back panel
| Colors: | blue |
| Customs tariff number: | 4202 9291 900 |
| EAN: | 4035475091860 |
| Size: | approx. 28,5 x 13 x 42 cm |
| Net weight: | 0.3800 kg |
| Gross weight: | 0.4430 kg |
| Carton weight: | 13.29 kg |
| PU: | 30 |
| Materials: | 300D Polyester |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |