
Insulated drinking bottle RICH FLAVOUR, double-walled: inside and outside made of stainless steel, secure screw cap with silicone seal, capacity approx. 500 ml, keeps warm for approx. 8 hours and cold for approx. 12 hours
| Colors: | white |
| Customs tariff number: | 9617 0000 000 |
| Size: | Ø7,1 x 25,3 cm |
| Net weight: | 0.3120 kg |
| Gross weight: | 0.3650 kg |
| Carton weight: | 8.76 kg |
| PU: | 24 |
| Materials: | Stainless Steel / PP / Silicone |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |