
Metal ballpoint pen SIGNATURE: with twist mechanism, matt surface, shiny clip and central ring, with chrome base for brilliant engraving, blue ink, supplied in gift box with viewing window
| Colors: | black |
| Customs tariff number: | 9608 1092 000 |
| EAN: | 4035475082899 |
| Size: | 13,4 cm |
| Net weight: | 0.0260 kg |
| Gross weight: | 0.0510 kg |
| Carton weight: | 2.55 kg / 10.20 kg |
| PU: | 50 / 200 |
| Materials: | Brass |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |