
Stainless steel lunch box STRONG BREAK: lock clips, with seal to ensure safe transport, capacity: approx. 1100 ml
| Colors: | silver |
| Customs tariff number: | 7323 9300 900 |
| EAN: | 4035475089553 |
| Size: | 18,2 x 13 x 6,5 cm |
| Net weight: | 0.3000 kg |
| Gross weight: | 0.3800 kg |
| Carton weight: | 7.60 kg |
| PU: | 20 |
| Materials: | Stainless Steel / Silicone |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |