
Ballpoint pen SWAY TOUCH with waisted shank form, twist mechanism, rubber-coated grip area and touchscreen point at the end, blue ink
| Colors: | pink |
| Customs tariff number: | 9608 1092 000 |
| EAN: | 4035475098371 |
| Size: | 13,5 cm |
| Net weight: | 0.0100 kg |
| Gross weight: | 0.0120 kg |
| Carton weight: | 0.60 kg / 6.00 kg |
| PU: | 50 / 500 |
| Materials: | Plastic / Steel |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |