
19 piece screwdriver kit SCREW FINDER with magnetic holder and built-in bit and nut holder in the handle
| Colors: | black |
| Customs tariff number: | 8207 9030 000 |
| EAN: | 4035475014081 |
| Size: | 18,5 x 3,5 x 3 cm |
| Net weight: | 0.1700 kg |
| Gross weight: | 0.1900 kg |
| Carton weight: | 4.75 kg / 9.50 kg |
| PU: | 25 / 50 |
| Materials: | Metal / Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |