
Laptop / tablet stand TILT: non-slip stand for laptops or tablets, position adjustable through 6 different tilt angles, open and curved design takes care of optimal heat and air dispersion, light and foldable
| Colors: | white / grey |
| Customs tariff number: | 3926 9097 900 |
| EAN: | 4035475094250 |
| Size: | 26 x 5-19 x 1,7 cm |
| Net weight: | 0.1000 kg |
| Gross weight: | 0.1290 kg |
| Carton weight: | 2.58 kg / 12.90 kg |
| PU: | 20 / 100 |
| Materials: | Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |