
Genuine leather purse TRAPANI with various slip-in pockets and a pocket for coins with a press stud closure
| Colors: | black |
| Customs tariff number: | 4202 3100 900 |
| EAN: | 4035475007915 |
| Size: | 12 x 9,5 x 2,5 cm |
| Net weight: | 0.0990 kg |
| Gross weight: | 0.1620 kg |
| Carton weight: | 1.94 kg / 9.72 kg |
| PU: | 12 / 60 |
| Materials: | Leather |
| Country of origin: | India |
| Sample: | max. 5 |