
Double-walled vacuum flask WARM SOUL L: inside and outside made of stainless steel, screw cap (inside made of plastic) can be used as cup, plastic spout with push button and screw thread, capacity approx. 1 litre, in gift box
| Colors: | silver |
| Customs tariff number: | 9617 0000 000 |
| EAN: | 4035475071626 |
| Size: | 31 x 8 x 7,5 cm |
| Net weight: | 0.5690 kg |
| Gross weight: | 0.6500 kg |
| Carton weight: | 15.60 kg |
| PU: | 24 |
| Materials: | Stainless Steel / Plastic |
| Country of origin: | China |
| Sample: | max. 5 |