
Cutting board WOODEN BAKY: with cutting grid, can also be used as a serving board, made of beech wood – Made in Europe
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 4419 9000 000 |
| EAN: | 4035475092737 |
| Size: | 39 x 26 x 2,5 cm |
| Net weight: | 1.4000 kg |
| Gross weight: | 1.4500 kg |
| Carton weight: | 14.50 kg |
| PU: | 10 |
| Materials: | Wood |
| Country of origin: | Serbia |
| Sample: | max. 5 |