
Cutting board WOODEN CIRCLE: made of beech wood, with practical drainage groove on the edge - Made in Europe
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 4419 9000 000 |
| Size: | Ø25 x 1 cm |
| Net weight: | 0.3500 kg |
| Gross weight: | 0.3500 kg |
| Carton weight: | 7.00 kg |
| PU: | 20 |
| Materials: | Wood |
| Country of origin: | Romania |
| Sample: | max. 5 |