
Cutting board WOODEN PREMIUM: made of beech wood, with a practical drainage groove along the edge – Made in Europe
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 4419 9000 000 |
| EAN: | 4035475091020 |
| Size: | 38 x 25 x 1,7 cm |
| Net weight: | 1.1000 kg |
| Gross weight: | 1.1200 kg |
| Carton weight: | 11.20 kg |
| PU: | 10 |
| Materials: | Wood |
| Country of origin: | Romania |
| Sample: | max. 5 |