
Cutting board WOODEN SQUARE: made of beech wood, with a practical drainage groove along the edge – Made in Europe
| Colors: | brown |
| Customs tariff number: | 4419 9000 000 |
| EAN: | 4035475091013 |
| Size: | 30 x 20 x 1,2 cm |
| Net weight: | 0.5000 kg |
| Gross weight: | 0.5100 kg |
| Carton weight: | 10.20 kg |
| PU: | 20 |
| Materials: | Wood |
| Country of origin: | Romania |
| Sample: | max. 5 |