
Koffiemolen AUTOMATICALLY: compacte handmolen met glazen pot voor ca. 160 ml., keramisch maalwerk, eenvoudige bediening, maalbehuizing en handslinger van RVS, eenvoudige verstelling van het maalwerk
| Kleuren: | transparant / zilver / bruin |
| Statistiek code: | 6911 1000 100 |
| EAN: | 4035475094243 |
| Formaat: | Ø6,5 x 16 cm |
| Netto gewicht: | 0,2800 kg |
| Bruto gewicht: | 0,3000 kg |
| Gewicht doos: | 12,00 kg |
| Verpakkingseenheid: | 40 |
| Materiaal: | roestvrijstaal / glas / kunststof / keramiek |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |