
Dubbelwandig glas BAMBOO ART S: met bamboe deksel; transparant, temperatuurbestendig, inhoud ca. 250 ml.
| Kleuren: | transparant / bruin |
| Statistiek code: | 7013 3399 000 |
| EAN: | 4035475088853 |
| Formaat: | Ø8,5 x 9,5 cm |
| Netto gewicht: | 0,1750 kg |
| Bruto gewicht: | 0,2200 kg |
| Gewicht doos: | 10,56 kg |
| Verpakkingseenheid: | 48 |
| Materiaal: | glas / bamboe |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |