
Pizzames BAMBOO TIMBER: stabiel bamboe handvat met RVS snijwiel
| Kleuren: | rood |
| Statistiek code: | 8205 5100 000 |
| EAN: | 4035475093963 |
| Formaat: | 22 x 10,2 cm |
| Netto gewicht: | 0,0600 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0950 kg |
| Gewicht doos: | 4,75 kg / 9,50 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 / 100 |
| Materiaal: | roestvrijstaal / bamboe / kunststof |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |