
Fietstassenset BIKE van 600D polyester, bestaande uit een rugtas en 2 zijtassen met veel pakmogelijkheden. Inclusief regenhoes voor de hele set.
| Kleuren: | grijs / zwart |
| Statistiek code: | 4202 9291 900 |
| EAN: | 4035475015835 |
| Formaat: |
ca. 28 x 41 x 12 cm ca. 31 x 41 x 12,5 cm |
| Netto gewicht: | 1,2500 kg |
| Bruto gewicht: | 1,3200 kg |
| Gewicht doos: | 13,20 kg |
| Verpakkingseenheid: | 10 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |