
Fietsstuurtas BIKE EASY: met klittenbandlussen voor bevestiging aan het stuur. Met 1 groot hoofdvak, 1 groot ritsvak met insteekvak met ritsvak. Aan de voorkant een insteekvak, met omslag met drukknoopsluiting, afneembare draaglus, afneembare en verstelbare schouderriem, met praktische regenhoes.
| Kleuren: | grijs / zwart |
| Statistiek code: | 4202 9298 900 |
| EAN: | 4035475091464 |
| Formaat: | ca. 25 x 15,5 x 8,5 cm |
| Netto gewicht: | 0,1550 kg |
| Bruto gewicht: | 0,1680 kg |
| Gewicht doos: | 8,40 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |