
Fietsframetas BIKE MASTER: met klittenbandlussen voor bevestiging aan het frame van de herenfiets. De voorkant is voorzien van reflectiestrepen, ritsvak, binnenzijde met gaasvak, met groot gaasvak op de achterkant.
| Kleuren: | zwart |
| Statistiek code: | 4202 9298 900 |
| EAN: | 4035475091457 |
| Formaat: | ca. 29 x 21 x 6 cm |
| Netto gewicht: | 0,0900 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0970 kg |
| Gewicht doos: | 9,70 kg |
| Verpakkingseenheid: | 100 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |