
Fietstas BIKE MATE: groot hoofdvak met rits en buckle-sluiting, voorvak met rits, kunststof fietshaken met afdekflap, afneembare en verstelbare schouderband met schouderpad.
| Kleuren: | grijs / zwart |
| Statistiek code: | 4202 9298 900 |
| EAN: | 4035475081144 |
| Formaat: | ca. 34 x 14 x 38-50 cm |
| Netto gewicht: | 0,6000 kg |
| Bruto gewicht: | 0,6200 kg |
| Gewicht doos: | 12,40 kg |
| Verpakkingseenheid: | 20 |
| Materiaal: | 600D polyester |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |