
Fietshelmregenhoes BIKE PROTECT: water- en windafstotend, met reflecterende strepen, geschikt voor vrijwel alle helmen dankzij het trekkoord met koordstopper.
| Kleuren: | geel |
| Statistiek code: | 6307 9098 990 |
| Formaat: | één maat |
| Netto gewicht: | 0,0240 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0260 kg |
| Gewicht doos: | 5,20 kg |
| Verpakkingseenheid: | 200 |
| Materiaal: | 210D polyester / PU |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |