
Draadloos oplaadstation CHARGE FAST: draadloos opladen van het apparaat door het op het contactoppervlak te plaatsen (het apparaat moet zijn uitgerust voor inductief opladen), USB-kabel met USB type C stekker (lengte ca. 80 cm), de ring licht blauw op tijdens het opladen, groen wanneer het opladen is voltooid, ingangsvermogen: 5V/3A, 9V/2A, uitgangsvermogen: 15W, met temperatuurregeling en detectie van vreemde voorwerpen, 4 voetjes aan de onderkant
| Kleuren: | wit |
| Statistiek code: | 8504 4095 900 |
| Formaat: | Ø9,7 cm |
| Netto gewicht: | 0,0600 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0850 kg |
| Gewicht doos: | 4,25 kg / 8,50 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 / 100 |
| Materiaal: | kunststof / metaal |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |