
Data-overdrachtblokker DATA SHIELD: USB type A naar USB type A, voor het blokkeren van dataoverdracht van mogelijke computervirussen of datadiefstal
| Kleuren: | wit |
| Statistiek code: | 8536 6990 990 |
| EAN: | 4035475089898 |
| Formaat: | 4,1 x 2,6 x 1 cm |
| Netto gewicht: | 0,0070 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0090 kg |
| Gewicht doos: | 0,90 kg / 9,00 kg |
| Verpakkingseenheid: | 100 / 1000 |
| Materiaal: | kunststof / metaal |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |