
RVS-rietjes-set DRINK FRIENDLY: bestaande uit 4 rietjes en borsteltje voor goede reiniging, in milieu-vriendelijke katoenen hoesje.
| Kleuren: | zilver |
| Statistiek code: | 7323 9300 900 |
| EAN: | 4035475081519 |
| Formaat: | Ø0,6 x 21,5 cm |
| Netto gewicht: | 0,0560 kg |
| Bruto gewicht: | 0,0560 kg |
| Gewicht doos: | 2,80 kg / 11,20 kg |
| Verpakkingseenheid: | 50 / 200 |
| Materiaal: | roestvrijstaal / katoen |
| Land van herkomst: | China |
| Monster: | max. 5 |